Автовоз доставка автомобілів по Україні та Європі

Доставка автомобіля автовозом із Литви

Компанія «EUROLogistic» є надійним партнером автоперевізників у перевезенні будь-якого транспорту з Литви. Велика кількість клієнтів вимагають кращого обслуговування від компаній, з якими вони співпрацюють. Вони шукають компанії, які можуть надати якісні послуги за помірними цінами. Ми допоможемо Вам перевезти авто з Литви та інших напрямків вантажівкою від 1 до 8 авто без додаткових питань та Вашої безпосередньої участі. Ми покладаємо на себе забезпечення всіх гарантій автомобільних перевезень з Європи в Україну, так як маємо досвід більше 5 років в цій сфері транспортування і маємо безліч кейсів для вирішення складних і екстренних питань. Наша робота включає в себе комплексне обслуговування клієнтів, тобто доставка Вашого автомобіля з Клайпедського порту в Україну, митне оформлення, експедирування вантажів в порту Литви, стоянка на митному терміналі, брокерські послуги.

Який процес транспортування автовозом Клайпеда – Київ?

Процес доставки Клайпеда – Київ автоперевізником “EUROLogistic” простий: автомобіль забирається у постачальника, завантажується на судно та транспортується до місця призначення. Однак перевізники можуть зіткнутися з багатьма проблемами при транспортуванні автомобілів. Компанія «Eurologistic» звільнить вас від зайвого клопоту, без проблем з постійним зворотнім зв’язком транспортує ваш автомобіль. Перевезення автовозом по маршруту Київ – Клайпеда – найбільш безпечний варіант для машини і має невисоку вартість. Всі автомобілі надійно фіксуються на спеціальній рамі напівпричепа автовоза, що запобігає зміщенню при перевезенні. Власне, перевезення машин за допомогою автовоза – найбільш загальновідомий метод доставки кількох авто відразу до пункту призначення. У нас багато постійних клієнтів, які знають, що завжди можуть покластися на те, що ми доставимо їхні автомобілі вчасно та в хорошому стані.

Які гарантії перевезень надаються компанією «EUROLogistic»?

Власний термінал і склад автовозів “EUROLogistic” забезпечує оперативність перевезень автомобілів. Транспорт постійно проходить перевірку і обслуговування. Це мінімізує виникнення екстрених ситуацій по технічним причинам. Ми маємо можливість перевозити багато транспортних засобів за короткий проміжок часу. Завдяки цьому ми пропонуємо відмінні послуги нашим клієнтам, оскільки маємо найкращу репутацію в логістичній галузі та низькі ціни.

Послуги, які надає “EUROLogistic”, є стабільними та оперативними.  Всіма автовозами маршруту Київ – Клайпеда керують виключно компетентні, досвідчені та добре підготовлені водії зі стажем більше 10 років у сфері міжнародних перевезень. Ми маємо високий рівень утримання співробітників, тому що наші водії добре оплачуються і до них ставляться з повагою. Також “EUROLogistic” пропонує медичні пільги та надійний пенсійний план для наших водіїв. Це свідчить про те, наскільки ми прагнемо надавати якісне обслуговування клієнтів. Навіть з габаритним дорогим транспортом все буде в повному порядку. Всі маршрути з Литви в Україну прокладено таким чином, щоб клієнт міг зекономити свій час і гроші. Це гарантує, що наші водії завжди готові перевозити транспортні засоби безпечно і ефективно.

Які види розрахунку перевезень напрямком Клайпеда – Київ доступні?

Компанія “EUROLogistic” надає можливість різних типів розрахунку та допомоги, а саме: готівковий та безготівковий розрахунок, відтермінування платежу, консультації з технічної підтримки проведення платежу, супровід та підтримку персонального менеджера. Співпраця здійснюється на підставі підписаних договорів або контрактів-замовлень.

Які додаткові послуги  надає “EUROLogistic” при перевезенні автовозом Клайпеда – Київ?

Щоб забезпечити безпроблемне транспортування вашого автомобіля ми співпрацюємо з литовськими брокерами, які безпосередньо займаються допомогою в розмитненні, а саме: оформлюють необхідну документацію при експортуванні транспортного засобу, таким чином забезпечують трансферну доставку на територію України; надають допомогу при розмитненні авто на терміналі, роблячи цей процес швидше і без гострих проблем. Співпраця  “EUROLogistic”  з експедиторами порту Клайпеда в Литві надає можливість підтримки автомобіля в технічно справному стані та огляд машини перед виїздом на маршрут. Ці послуги мінімізують витрати на розмитнення і надають спокій власнику авто.

Пропонуємо Вам скористатися послугами автовозу Литва (порт Клайпеда) – Україна (Київ) для надійної та оперативної доставки вашого авто.

На даний момент діють напрямки:

  • Вся Україна
  • Польща
  • Литва
  • Латвія
  • Руминія

Центр підтримки 24/7

+38 093 096 - 7871

Юридична адреса:

02000, м.Київ, вул. Раїси Окіпної, 4Б

Пошта для обміну документами

dok@eurologistic.com.ua